Світлодіодні сольові светільнікіГруппа волонтерів з Greenpeace, яка прибула в 2011 році на філіппінський острів Лусон, оселилася в племені місцевих жителів, які, як виявилося, з настанням темряви користувалися для освітлення лише парафінові свічками і гасовими лампами. Мешканці селища зовсім не користувалися електрикою, і гостям острова ніде було зарядити свою численну цифрову техніку.
Деякі з філіппінців, у кого була в господарстві гасова лампа, ходили по 50 кілометрів до сусіднього селища, щоб роздобути там гас для своїх ламп, але цивілізовані американці перебували від усього цього в сьогоденні технологічному шоці, їх думки були зайняті пошуком рішення, - як зарядити свої гаджети, враховуючи повну відсутність навіть ліній електропередач в межах району Центральної Кордильєри, де вони влаштувалися.
Інженери Вашингтонського університету розробили технологію, що дозволяє використовувати Wi-Fi в якості джерела енергії для живлення портативних пристроїв і зарядки гаджетів. Технологія вже визнана журналом Popular Science як одна з кращих інновацій 2015 року.
Повсюдне поширення технології бездротової передачі даних саме по собі зробило справжню революцію, і ось тепер настала черга бездротової передачі енергії по повітрю, яку розробники з Вашингтонського університету назвали PoWiFi (від Power Over WiFi).
В 2014 году стартап-компания Roost представила батарейку Roost Smart Battery с встроенным Wi-Fi модулем, призванную навсегда решить проблему срабатывания датчиков дыма при низком заряде батарейки, ставшую настоящим ночным кошмаром для некоторых домовладельцев.
Модуль с 9 вольтовой батарейкой типа «Крона», стоимостью $35, просто вставляется в стандартный датчик дыма или угарного газа, и при возникновении аварийной ситуации уведомляет об этом хозяина, посылая ему сообщение на смартфон. Хоть устройство и выполняет лишь одну эту функцию, зато справляется с ней на ура.
Із цими матеріалами
переглядають:терміново
Приєднуйтесь
Також, будемо вдячні за розміщення кнопки сайту |